| andreea2011 a întrebat:

cine se pricepe la travian ro 2? la cerinta 21, ma intreaba dac vreau sa fiu pacifist sau militar, dar eu chiar nu stiu ce sa ma fac, adica ce e mai bine.Ma puteti ajuta? Si se mai joaca cineva, adica sa fim aliati cum ar veni si sa-mi mai dea niste sfaturi? Ma numesc in travian Vicky_16...astept raspunsuri

1 răspuns:
| Hartan_Jonit_1961 a răspuns:

Militar ai viata atac si apararea crescute la pacifist apararea si viata cam varza dar nu te poate ataca ori si cine la militar e dezavantaj ca poti face dueluri cu oricine te provoaca nu mai ai bonusu de ex. sa faci dueluri doar cu... sa acept dueluri automat doar cu lvl eu is pe militar te decurci in dueluri daca ai hamer