| slazzer a întrebat:

Cine stie un joc online pe browser sau client dar sa aiba urmatoare conditii :
- Sa fie gratuit, ma refer sa nu fie nici o posibilitate sa se cumpere ceva cu bani reali in el ( macar asa poti fi si tu bun, fara sa dai milioane de lei in joc ), sa faci ceva in joc pe skill-urile tale nu pe ale portofelului!
- Daca stiti in romana ceva nu m-ar deranja... desi nu am nici o problema cu engleza ( nu cred ca exista asemea joc, da infine)
- Nu vreau sa aud metin2 si 4story sau LOL... le-am jucat si am ramas la LOL pana acum... dar m-am cam plictisit si de el.
- Nu vreau sa aud de jocurile de la www.bigpoint.com pentru ca sunt in romana dar sunt pe bani... multi :( (proprie experienta )

Cel mai bine e sa fie un joc multiplayer in care nu exista vreo posibilitate de a cumpara ceva cu bani reali!
Mai este o optiune ca jocul sa se cumpere la inteput si dupa aia sa nu se mai poata lua nimica cu bani reali (WOW daca nu ma insel este asa, am dreptate? )
Mersi mult. Dau funda si respect (celui care ma ajunta )!

3 răspunsuri:
| slazzer explică:

Mai este o optiune ca jocul sa se cumpere la inceput dar dupa aia sa nu fie nici o posibilitate sa se mai cumpere ceva cu bani reali in joc!
Daca nu ma insel WOW e asa nu?

| Bau_Adrian_1992 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/Anonim92 un joc de strategie jucat de peste 90000 oameni in care poti converti banii din joc in bani reali ...incercati,nu este teapa!

| SocrasMDG a răspuns:

Salut,vizitează blogul următor si vezi daca iti place jocul e gratis si foarte simplu. Daca vreei sa te ajut sal intelegi da-mi add la skype:reregon1
http://tutorialemg.blogspot.ro/