| Orkroc a întrebat:

Credeti ca merita sa ma reapuc de 4Story.ro? Si daca ma reapuc ce caracter credeti ca mi s-ar putea potrivi va dau cate-va detalii despre mine ca sa va ajute:
-Sunt o fire pesimista
-Cam inchisa si intunecata
-Imi plac animalele si natura
-Sunt inpotriva poluari
-De obicei imi plac caracterele care ataca din umbra si chinuie adversarul
-Dar si cele care atca de la distanta
Sper ca puteti raspude.

2 răspunsuri:
| GabiStory a răspuns:

Pai as zice ca ti s-ar potrivi arcasu de oare ce are atac de la distanta si poti chinui adversaru devil poti sai dai sageata care il orbeste sau daca te invarti in cerc tragi in el si i rupi este amuzant tonguesi la partea cu animalele este Evocatoru

| AlexGhencea a răspuns:

Eu cred ca nu... daca vrei sa te apuci de ceva mai usor decat 4 story ia-ti un sv de metin2 si fa-ti caracter un ninja pe arc...