| Blablablaaaablaaaaa a întrebat:

Buna TPU.Cum imi fac cariera la fifa 07 cu un singur jucator? Adica eu sa fiu doar un jucator din echipa iar restul sa fie computerul? Astept raspuns.Cel mai detaliat are funda+vot garantat.

2 răspunsuri:
| razvyaga a răspuns:

Nam mai jucat FIFA 07 de mult dar dai acolo la GAMES MODES sau acolo unde gasesti MANAGER MODE acolo e sigur si dai pe BE A PRO.

| Blablablaaaablaaaaa explică:

Nu e.e decat manager,turneu, practice, multiplayer, online, fifa 2007 chalange si atat