| AkumaNeko a întrebat:

cum imi pot creea propriun site/ retea de socializare? Multumesc anticipat! Funda!

1 răspuns:
| BoomBoomPow a răspuns:

Cu bani. daca vrei sa se termine in.org.net.com. acestea se numesc domenii. cu bani sau noroc sa iti faci un subdomeniu. adica sa se termine in .celebwire.org fanfusion.org sau altele. dar trebuie sa te accepte siteul unde faci cerere de subdomeniu. sau domeniu fals. adica pe blog. mai exact blogspot.ro. intra pe ultimate-awesome-boom-collection. blogspot.ro poate te lamureste xTheo, admina paginii