| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU big grin
Am o problema cu tastatura care ma exaspereaza!
De fiecare data cand apas pe 1 se inchide calculatorul(aici am dat copy&paste ca sa-l scriu)
Si cu spacebar : pe facebook(mi se inchide tot chatul), pe TPU nu imi merge, cateodata pe youtube la cautare, cand ma joc metin2, si muuulte alteleeeee.(tot timpul trebuie sa scriu in word intrebarile de pe TPU si sa dau copy&paste sa le pun).
Ce credeti ca s-a intamplat? E nevoie sa cumpar o tastatura noua?
Funda happy

Răspuns Câştigător
| Vl4dootz a răspuns:

Este foarte posibil sa ai un virus.
Recomand o scanare a PC-ului daca nici asta nu o rezolva trimite-mi un mesaj si te ajut eu.
Bafta!

| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru Vl4dootz):

Am intrat pe antivirus si imi zice asa :
System status : At Risk
Subscription Required
Your computer is At Risk

crying

1 răspuns: