| Say3er_9611 a întrebat:

Buna TPU... daca se poate sa ma ajutati si de data asta happy sa imi spuneti in ce fisier din clientul de metin se poate modifica numele pietrelor sau obiectelor de gen " piatra anti sura, piatra pretioasa. etc". si de asemenea sa imi spuneti unde se poate modifica acel client happy... Multumesc

Dau funda big hug

1 răspuns:
| danieldan123 a răspuns:

Pai in ptrimul rand salut
in al doilea rand in fisierul hpgtp sau se mai numeste metin2hpgtp iar daca nu il ai inseamna ca ai o problema la metin funda>?

daca vrei iti dau adresa mea de mess sa mai vb
dragomirdaniel57 sal