| Rares523 a întrebat:

Daca stiti sa imi dati si mie nume de jocuri care nu au asa mare grafica si sa fie de downloadat!

Răspuns Câştigător
| s1NNNk a răspuns:

Assasins Creed Revelation sau Brotherhood, Nfs Undercover, Painkiller Ressurection sau Oveordose...(andrei_dark3 imi dai mai multe detalii daca vrei )... Funda big grin

1 răspuns:
| razvi2011_5837 a răspuns:

GTA San Andreas, Quake 4, Medal Of Honor Allied Assault, Call Of Duty(COD)1, Gta Vice City
, COD United Offensive, si 2, FarCry 1, Angry Birds, MineCraft, Chrome 1, Halo 2, MiasMata gata mai stiu dar nu mi le amintesc