| JeleUUU a întrebat:

Dati-mi niste shootere misto (multi sau single player) in afara de Call Of Duty si Far Cry si sa nu aiba mai mult de 2GB!

8 răspunsuri:
| LoveTwilightLove a răspuns:

Daca vrei sa nu aiba mai mult de 2GB.:

CS 1.6
CSS
Left4Dead.[nu stiu cati GB ARE CRED CA 1.5-2GB

| JeleUUU explică:

Fratilor sa nu aiba dimensiunea de 2Gb la descarcare ca sa nu astept prea mult

| JeleUUU explică:

Vreau un link de download pentru Prototype, Left4Dead,team fortess 2, Fear si HomeFront

| Cuvântul1 a răspuns:

Counter strike 1.6

| ZOUKYE a răspuns:

Uite aici:
-Prototype
-DeadSPace
-Fear
-HomeFront
-bittefield
-Call of honor 3
-Area 51

| ThEEmperoR a răspuns:

Serious Sam, Battlefield, Counter-Strike, Counter-Strike Deleted Scenes, Halo, Avatar, Mafia 2, James Bond Goldeneye

| RobyK2 a răspuns:

Delta Force.

| Quu a răspuns:

Cs 1.6, Lost Planet 1(mai mult de 2 GB); dead space 1(mai mult de 2 GB); team fortess 2(tot mai mult de 2 GB)
P.S:Eu ti-am scris niste shootere faine pentru un calculator slab...nu pentru 2GB...jocuri care sa ocup[e mai putin de 2 GB si sa fie faine chiar nu stiu decat cs-ul.