| KIibrDM a întrebat:

Dati-mi va rog o versiune de Need For Speed Most Wanted (2005-primul) care sa aiba masinile noi cum ar fi Bugatti, Nissan, Etc.
Funda

PS: Poate sa fie chiar si Dacia 1300

Răspuns Câştigător
| AntonyoBoss a răspuns:

Nu exista o versiune NFS MW2005 cu masinile astea, poti sa iti iei doar moduri pentru joc cu masinile aste, incearca site-ul asta si cautati masini, vezi ca trebuie sa cauti bine sa sa urmaresti toti pasii, sa te asiguri ca ai versiunea respectiva etc.http://www.nfscars.net/file/view/mostwanted/13264.aspx

5 răspunsuri:
| KIibrDM explică:

Stiu ca exista moduri dar mi-era lene sa le bag... si am pus intrebarea- ca poate exista o versiune cu modurile deja bagate...

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Sa stii ca exista si Dacia1300 pe unele patchuri!
Intra pe Nfscars.net pentru a te informa!
Succes!

| MCG a răspuns:

Mod-uri pustiule happy Cauta si tu pe google despre cum sa mod-ezi un joc findca e alta mancare de peste! Bafta!

| ASimpleUser a răspuns:

Nu exista asa ceva

| MasterChyef a răspuns:

Nu exista alta versiune nfs mw.
Dar daca vrei poti descarci patch-uri cu masini romanesti.
Daca vrei poti sa-ti descarci nfs mw 2012.

Funda.