| TataiaSmecher a întrebat:

De ce in gta 4 cand intru in joc stau cteva minute si dupa aia incepe sa se invarte imaginea singura degeaba?
Niko nu e beat ca nu are cum...deabea intru in joc, stau putin, incep prima misiune si dupa aia chiar cand sa o termin incepe imaginea sa se invarta degeaba si cand intru in masina nu mai da inapoi doar baga viteza inainte.

1 răspuns:
| Blaze23 a răspuns:

Reinstaleazal daca nu a mers poate fi de la saterile jocuril sau nu e bine facut jocu