| Taylor9999999999 a întrebat:

De curand mam instalat Bus Simulator 2008, imi da eroare. Deschid Bus Simulator, ma duc la New PLayer ( imi sciu numele ) si dau,, Enter,,, iar dupa imi scrie ca Bus Simulator nu functioneaza... vreau sa ma joc, dau fundita celui care imi spune cum sa procedez ca sa imi mearge, Multumesc!

Raspunsul tau aici...

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
Conţinut obscen/ilegal/piraterie Caracter irelevant Neinteligibil/spam

1 răspuns:
| Shobo91 a răspuns:

Recomand o noua descarcare a unei versiuni mai nou sau un crack mai bun/nou, insa mai mult recomand un joc original cumparat! acum vezi diferenta!