| StarDollVIP a întrebat:

De curand mi-am facut un blog pentru un joc, numit Stardoll:) Ff tare jocul;) As vrea un banner potrivit pentru blog, un banner care sa il reprezinte! Cine imi poate face, sa`mi dea un mesaj si ii dau id meu de mess, si mai vorbim;) Dau vot+funda persoanei care ma ajuta! App.blogul e: http://C-StarDoll.blogspot.com iar contul meu de pe Stardoll e cora_purple;) astept mesajele voastre;) pwoop

1 răspuns:
| ExpoLOGO a răspuns:

-scoate negru din background, baga alb, scoate movul, baga orice altceva (nu mov)
- fac banner & dai funditawinking

numai binewinking