| SlendeR a întrebat:

De curand mi-am instalat Aliens Vs Predator 2010 >: Problema e ca, in joc se misca ca naiba de incet...nu stiu ce sa fac, am facut modificari la video da degeaba, please help sad dau funda promit happy

2 răspunsuri:
| alinbrd a răspuns:

Alien vs Predator Minimum Requirements:
Windows 7/ XP/Vista
3.2 GHz Intel Pentium 4/Athlon 64 3000+ or equivalent processor
1 GB System RAM (XP)/ 2 GB System RAM (Vista)
DirectX 9.0c compliant video card with 128 MB RAM (NVIDIA 6600 or better, ATI X1600 or better)
Alien vs Predator Recommended Requirements:
Windows 7/ XP/Vista
Intel Core 2 Duo E6400 or equivalent processor
2 GB System RAM
DirectX 9.0c compliant video card with 512 MB RAM (NVIDIA 8800 series, ATI HD2900 PRO or better)

| SlendeR explică:

Cunosc deja cerintele de sistem tongue insa vaza e ca...nu stiu, nu am destula viteza la placa video, am un ATI Radeon HD2400 XT, cu 1 GB RAM, sa-l schimb cu ATI HD2900 PRO?