| Eusebiu024 a întrebat:

De curand mi-am reinstalat windowsu-ul (windows 7) si tot ce apare pe desktop este recycle bin si acesta este cam, mare... Stie cineva cum pot sa fac icon-urile mici si cum pun computer pe desktop? Si daca se poate sa imi spuneti apoi tot ce trebuie sa fac dupa... FUNDA

Răspuns Câştigător
| krysty199 a răspuns:

Pentru a face iconurile mai mici dai click dreapta si dai vizualization si dai small sau mediu iar pentru a pune Computer pe desktop du-te pe start dai click dreapta pe Computer si dai Show on Desktop Sper ca te-am ajutat Funda?

1 răspuns:
| DarthNiger a răspuns:

Salut,pai ca sa faci iconitele mici la windows 7 dai click dreapta pe desktop si scrie sus View dai pe el si iti apare o lista:Large icons, Small icons, Medium icons, si dai click pe care vrei si o sa se schimbe marimea iconitei happy.