| fotbalistu555 a întrebat:

de cv timp am o problema cu jocurile online war3, cod4...la fiecare joc dupa vreo 5 minute se blocheaza si scoate un scartait uneori face asa si isi da restart sau arata cu albastru ecranu si cu scris alb si dupa o secunda se inchide automat si inainte jucam fara probleme

1 răspuns:
| Maestronos a răspuns:

Poate fi ori de sistemul de operare sau de la canicula componentele se supraincalzesc si se restarteaza automat. du-l la un service