| Edward18 a întrebat:

Buna tpu.De mai multe ori am vazut pe Youtube niste videoclipuri dintr-un asa numit joc Titanic Honor and glory. Poate ati auzit si voi de el.
V-as ruga sa-mi spuneti si mie daca stiti data de lanare a acestui joc.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Exista o varianta Demo pe site-ul oficial, care poate fi jucata daca indeplinesti cerintele de sistem ale jocului.
Despre o lansare oficiala a intregului proiect nu se mentioneaza deocamdata nimic.