| TheRocker1999 a întrebat:

De putin timp m-am apucat de GoodGame Emprie si am nivel 16. Cum pot sa deblochez regatul Ghetarului Iernii Vesnice, regatul Nisipurile in Flacari si regatul Pliscurile de Foc?
Dau funda!

2 răspunsuri:
| Fatanumarul1 a răspuns:

Intra in regatul ghetarului si selecteaza acolo sus unde sunt mai multe sagetute "B" si apoi intrii in regatul pliscurilor de foc si dai deblocare. Funda?puppy dog eyes

| OttyJurca a răspuns:

Ceau...
la nivel 25 poti sa mergi pe regatul Ghetarului Iernii Vesnice

la 40 nivel, pe regatul Nisipurile in Flacari

si la 50 pe regatul Pliscurile de Foc.
la nivel 25 o sa iti apara langa ala de harta sa intri acolo, va trebuii sa platesti 7000 lemn 7000 piatra 5000 monede/hrana pentru ghetarul ierni vesnice... bafta la crescu

ce nume ai pe joc?