| andreigreen a întrebat:

Buna TPU deci am jucat acum ceva timp un server de metin, iar la ox se dadeau niste cufere din care picau doar arme de lv 110 dar nu mai stiu cum se cheama, cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| gнσѕт a răspuns:

Metin2 united, numai acolo se dau cufere si pica arme de 110 big grin bafta

1 răspuns:
| Mihail2020 a răspuns:

La ox cade cufere dar daca ai multe cufere si dai click mereu pe ele cade si altceva.
Daca nu cade decat arme si armuri insemanca GM/SGA lea setat numai pentru asa ceva.