| PisicaDragutza3 a întrebat:

Deci. am o intrebare : Cand intru pe un joc (TransForMice) imi arata ca e o problema cu Plunguinu(sau cum s-o fi chemat) va rog. cum se poate repara? Am nevoie de ajutere repede.

Răspuns Câştigător
| TheOddGamer a răspuns:

Downloadeaza Adobe flash player sau Java. Apropo numele meu in transformice e Tedyca -baiat-. Funda?

1 răspuns:
| Rubyrubyy a răspuns:

Pai ai probleme cu calculatorul...Inceraca sa descarci programe ca sa iti mearga. Apropo numele meu la transformice este Rubenprimul...