| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU deci am o misiune la gta vice city si nu stiu cum s-o fac :
deci este o misiune care trebuie sa te duci la marina si unu iti sp sa te duci intr-o parcare sa iei o arma si vine unu in alb si trebuie sal duci la cativa oameni si sa ai grija de el sa nul omoare si p cei care mai sunt cu el "eu" trebuie sai impusc p aia care vin cu miste masini ca sa nu-i omoare p aia si dupa ce ii omor vin doi motociclisti si ii iau bani aluia si dupa unu isi rupe gatu iar celalalt fuge si imi arata o sageata p motocicleta iar dupa aceea nu stiu ce sa fac

Dau funda care imi zice

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Uita-te pe harta ca iti arata unde trebuie sa mergi sau ghideazate dupa sageata care o ai peste capul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebarea iti va fi mutata la categoria corespunzatoare.

| Soborigozaur a răspuns:

Nu e p capu meu e p motocicleta si nu stiu ce sa-i fac