| ionutz2000 a întrebat:

Buna TPU.Deci de la o vreme nu imi merge sunetul de la calculator. Tre sa instalez draivarel audio. dati-mi linkuri si spuneti-mi ce treue sa fac. Va rog din suflet ca nu mai suport! Stiu ca era la draiverul audio o imagine cu un crab albastru dar nu stiu cum se num.Deci raspundeti repede.Funda.Si linKuri!

3 răspunsuri:
| delya91 a răspuns:

Trebuie sa dai mai multe detalii despre computer si mai ales despre ce placa de baza ai la el, poate nu e cu sunet onbord si ai ceva placa separata gen: Geforce sau altceva.Sau poate ca ai instalat ceva pachet de codecuri care iti anuleaza sunetul existent.

| delya91 a răspuns:

Driverele difera, incearca sa cauti aici, poate lamuresti problema cum scrie acolo :http://www.subtire.com/......e-resurse/

| delya91 a răspuns:

Astept o comfirmare la raspunsurile mele, sa vad ce si cum ai rezolvat.