| Ghostplayer a întrebat:

Doresc sa stiu care dintre assassin creed 3 sau 4 este mai frumos? Vreau sa stiu care dintre cele doua este cu o grafica nemaipomenita si imi doresc sa stiu care are aventura.
CINE MA AJUTA SA ALEG CEA MAI BUNA VARIANTA PRIMESTE FUNDA!

3 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Daca iti place sa fii pirat sa vezi ruine mayase si sa sa mergi prin jungle assasins creed 4 e pentru tine daca iti place sa faci frre run prin paduri, sa vanezi cu arcul si sa calaresti assasins 3 e pentru tine. apropo ambele jocuri au grafica uimitoare si au si aventura

| anonimguy3 a răspuns:

N-am inteles cand intrebi care dintre ele are o Aventura? laughing Ambele jocuri au o Aventura aparte ca doar sunt 2 jocuri de gen Action-Adventure. AC4 are grafica mai buna dar e si mai prost optimizat decat AC3. Acum cand vine vorba de jocuri la gameplay tu alegi ce iti place nu noi, eu as zice ca AC4 are mai multe de oferit decat AC3 la acest capitol.

| IonutH98 a răspuns:

Salut,dupa mine assassin creed 3 e mai fain decat 4, in patru mergi mai mult cu corabia si ii urmaresti pe ceilalti iar in 3 e mai multa actiune si e un open world facut calumeawinking vanezi, te ascunzi, sabotezi arme, mergi si cu corabia la un momentdat, si ai multe chestii interesante big grin Bafta!