| elenamaria11021 a întrebat:

Este posibil ca Instagram sa imi stearga din urmaritori? Imi cam dispar in fiecare zi, si nu stiu de ce (e cam imposibil sa-mi dea persoane in fiecare zi unfollow).

3 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

"e cam imposibil sa-mi dea persoane in fiecare zi unfollow", ce te face să crezi asta?

Ai mai pus ceva pe cont în ultima perioadă?

| elenamaria11021 explică (pentru SilviaDulcik):

Nu ar legatura cu continutul contului meulaughing Sunt persoane care ma urmareau, iar acum nu ma mai urmaresc, desi ele mi-au spus ca nu mi au dau unfollow. Si, in plus, intrebarea mea era cu totul altawinking

| Gabriela8766 a răspuns (pentru elenamaria11021):

Ai rezolvat problema? Și mie îmi dispar multe pe zi