| IceWarior a întrebat:

esti prima mea intrebare pusa pe acest site asa ca scuzati-ma daca am incadrat-o la categoria gresita.
Am 12 ani si vreau sa cumpar un joc de pe Platforma "Steam".
Problema este ca u prea am posibilitatea sa platesc cu cardul, etc,
Deci intrebarea este:Cum pot face bani online(imi trebuie 5 euro) fara sa pun ceva inainte sau sa trebuiasca sa stau 2 ani ca sa fac 1 leu,plus fiind si minor?

Mersi anticipat, dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te duci la un magazin care vinde paysafecard si poti cumpara de 25, 50, 100 si 300 de lei! Iti da un cod, il bagi pe Steam si cumperi jocuri...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu cumperi un paysafecard?

| IceWarior explică (pentru anonim_4396):

Si asta ar insemna sa fac ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru IceWarior):

Sa te duci la un magazin care vinde paysafecard si poti cumpara de 25, 50, 100 si 300 de lei! Iti da un cod, il bagi pe Steam si cumperi jocuri...