| IceTea a întrebat:

Eu am incercat sa joc Lord of The Rings The Rise of The Witch King cu un prieten! ne-am scos aman2 versiunea 2.01 si am incercat cu gamerangeru`l! am facut camera tot tot tot! Iar cand sa intre in camera ne da o eroare la aman2! Ea suna cam asa : Your serial is alerdy in use! Va rog ajutati`ma raspunsul cel mai bun primeste Funda! Va rog ajutati`ma!

1 răspuns:
| Fatalbiscuit a răspuns:

Tu ce crezi ca inseamna our serial is alerdy in use!

Gandeste-te putin.

Dezinstaleaza unu din voi jocu iar cand il instaleaza sa bage alt serial key