| SaRRaMea a întrebat:

eu joc fashion designer pe facebook de ceva timp si ma intrebam cum fac ca sa am full screen la joc ca e destul de enervant sa ai ecran mic vreau sa fac full scrieen asa cum este la the sims social pe facebook.+ ca am vazut la unu pe youtube ca a facut full screen ii scria lui undeva sus in stanga,, full screen. ma rog sper sa ma puteti ajuta big grin

P.S: acest joc de poate downloada full pe PC? big grin

FUNITDITZA+VOT pup pentru toti

1 răspuns:
| Lary2899 a răspuns:

Daca nu iti merge iti sugerez sa iti iei maxthon (un browser) cu el poti juca ce joc online vrei tu in full screen big grin. Funda?