| AmELiA100000 a întrebat:

Eu mereu caut o lume virtuala care sa-mi placa dar tot o sa incerc pana o sa gasesc si oricum vreau un joc care sa nu fie de downloadat si sa fie ca intro viata normala puteti sa ziceti doar unul dar daca imi place si nu l-am jucat nicioadata(eu stiu foarte multe lumi virtuale)dau funda si vot si ce vreti voi Va roooooooog multumesc kiss

1 răspuns:
| Aberdeen a răspuns:

Eu joc pe STARDOLL de mai bine de 5 luni de zile si sunt multumitawinking