| Flamingo12 a întrebat:

Buna TPU.Eu si prietenii mei ne-am gandit sa ne reapucam de Metin2. Eu l-am descarcat de pe Gameforge LIve si cand dau sa intru pe metin, imi apar vreo 5 servere : 50 Polaris, etc, servere pe care nu le-am mai vazut. Prietenului meu avea o problema asemanatoare, numai ca lui ii aparea doar un singur server : Sol.

Stie cineva care-i problema si daca imi puteti da un link de unde sa descard Metin2ro official. Si va rog fara comentarii gen : " Nu te apuca de metin "

Va rog ajutati-ma! Dau funda celui care ma ajuta.

2 răspunsuri:
| poftabuna a răspuns:

Buna TPU, nu stii cand ancepe ploaia?