| XduduletzuX a întrebat:

Buna TPU help auziti am instalat modu batman in gta san andreas Si nu stiu Pe ce sa apas ca sa ma fac Plzz ajutor IMi spuneti va og eu MUlT Dau fundita+vot

Răspuns Câştigător
| Yuly_Alex_1995 a răspuns:

Pai lasa-l deschis in bara (modul) si dai pe Tab cand esti in joc mie asa imi merge

| XduduletzuX explică (pentru Yuly_Alex_1995):

Multumec chiar a mers. big grin

2 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Uita-te in readme.txt daca este poate acolo gasesti. Daca nu uitate la ceva tutoriale pe youtube.Cei mai multi numa instaleaza modu fara sa citeasca readme-ul si dupa aia nu stiu cum sa il foloseasca.winking