| simonayoana99 a întrebat:

Buna TPU... imi plac foarte mult jocurile sims momentam am doar sims hot date o prietena are sims 2 sh am incercat sa il iau de la ea dar ea il are de la windows si as vrea si eu foarte mult daca imi puteti da un site gratis de pe care as putea sa il descarc sau daca puteti sa mi-l trimitetzi prin email sau mess id:nouafata@yahoo.com dau funda
as vrea alte siteuri in afara de onlizombie eu nu pot sa descarc de acolo

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

@simona
Nu are virusi ...jocul are crackul deja instalat!
Unele antivirusuri gasesc asta ca si virus...dar crede-ma nu este virus!
Poti sa iti dai seama si din comentarii ...si din numarul de seeds!

| simonayoana99 explică:

Ms mult o sa incerc sa vad daca merge multumesc mult:X:*

| simonayoana99 explică:

Apache pagina care mi'ai dato pentru sims 2 are virusisad nu descarc d'acolo scuze

| simonayoana99 explică:

Ok l-am descarcat sims 2 si nu mergebig grinsad sims 3 nu i-am facut proba nu poti sa dai un id ceva ca sa imi explici mai bine? sau baga-l p al meu