| Lazlo4022 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum se numeste modul din gta san andreas in care poti bea, poti manca, poti sa dormi, etc...
Multumescc anticipat! :*.Dau fundita

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Pai sunt modurile cleo3, cauti gtainside pe google si te duci la san andreas mods, si dai cleo3 mods, mai intai iti instalezi un cleo 3 in san andreas http://gta.jucatori.net/downloads/f174-cleo-3-sa si apoi descarci modul si pui fisierele acolo in fisierul cu cleo 3 din san andreas, succes, va trebui sa apesi pe nu stiu ce tasta, funda?

Răspuns utilizator avertizat
| NUMEPamPam a răspuns:

Din cate stiu nu este un mod in care poti face asta dar sa fumezi pot in GTA san andreas VIP mod v3, si iti poti schimba hainele oriunde, tatuajele si poti face multe lucruri si in GTA extreme edition 2011, ambele nu necesita cerinte mari de sistem, vreo 1.5 ghz si 1 gb de ram, daca nu si mai putin big grin