| Say3er_9611 a întrebat:

Buna TPU... Imi poate spune si mie cineva va rog cum implantez o armura noua in clientu-l meu de metin2? dar fara sa schimb clientul!

3 răspunsuri:
| mortallx a răspuns:

Vezi ca e o "armura" gratis pe net.Doar instalezi programul in folderul clientului si e ca nou.Se numeste "getalife".

| mortallx a răspuns:

Am 15 happy.Ma,daca esti atat de obsedat dupa metinul tau, macar cauta si tu hack shield pe google, mare schema sa stii doua cuvinte in limba engleza.

| Say3er_9611 explică:

Mortallx nu am nevoie de raspunsurile tale de 13 anisori ai tai :*