| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU imi puteti recomanta va rog niste jocuri misto online? Dar va rog sa nu fie nici prea de fete si nici prea de baieti...

4 răspunsuri:
| SaDiCuL a răspuns:

1)Metin2
2)World of Warcraft(pe private k pe original platesti)
3)Counter Strike(multe fete joaca)
4)4 Story
5)Ayon

Scz atat stiu si sfatul meu e sa le lasi si sa iesi cu prietenii k e mai bine(daca ai peste 11-12ani,daca nu, ignora ce am zis )

FUNDA PLZ

| MyaMyuka00 a răspuns (pentru SaDiCuL):

Maine fac 12 ani si imi place mult sa citesc, insa din curiozitate si "mania de a butona " (nu sunt depententa Doamne fereste ) as vrea sa stiu si eu niste jocuri calumea.

| MyaMyuka00 a răspuns (pentru MyaMyuka00):

Verifica celelalte intrebari ale mele si iti vei creea o impresie cat de cat despre hobby-urile mele. nu sunt o maniaca de calculator laughing ( e doar din cand in cand )

| cretuiustin a răspuns:

Pai Minecraft sau APB.