| deutza_5725 a întrebat:

Buna TPU...imi puteti spunde...va rog cum pot face diamante si bani la lady popular? fundita:*winking

Răspuns Câştigător
| Blackwoman27 a răspuns:

Muncind(iei un curs de la biroul de angajari.Iubit.Provocari pe $. Mini-jocuri.
Diamante: Pot sa te duci si la dobandeste diamante la banca sa-ti incerci norocul.(castigi foarte putine diamante) poti sa dai si la buticul misterios la cutia cu 100 iti pot pica 1 sau 2 diamante.La cea cu 300$ pana la 6 diamante.La cea cu 500 pana in 10 diamante happy.Sau le poti cumpara, cea mai usoara metoda este sms, te duci la banca si urmezi instructiunile de acolohappy.