| 非跳躍 a întrebat:

Buna TpU imi puteti zice ce caracter e mai bun pe 4story care creste foarte repede si skilurile(vrajile bune). Ofer FUNDA. happy happy happy happy

1 răspuns:
| AlexShadow26 a răspuns:

Nu exista un caracter sa creasca mai repede ca altul toti au aceeasi rata si ca sugestie sincer ti-as recomanda evocator sau arcas pentru ca sunt buni si au skilurile alea care ataca tot ce e in jur si e foarte folositor mai ales ca la inceput o sa primesti niste iteme care sunt pentru cateva zile si cu cele 2 skiluri si itemele acelea poti creste extrem de usor si sa termini repede si misiunea eu am avut un arcasi intr-o sapt am facut 32 in mod normal 32 se face foarte greu daca nu ai acele iteme si skillul acela sper ca te-am ajutat