| RazvanelStefanel a întrebat:

Buna TPU imi spuneti niste jocuri rpg ca the elder scrols v... in care sati cumperi armuri sa te lupti cu dragoni, monstri

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Poti incerca si cealalta versiune The Elder Scrolls 4 Oblivion.
Un joc care se aseamana este The Lord Of The Rings Conquest (in sensul ca te lupti cu monstri, dragoni, arme le are player-ul)
Mai sunt Mount and Blade Warband si Mount and Blade With Fire and Sword
(dar nu sunt exact ca TES iti poti lua arma, esti cu un singur player insa nu te lupti cu dragoni ci cu diferiti inamici.

Bafta!