| KonanYahiko a întrebat:

Buna TPU star! Imi spuneti va rog frumos daca exista un site in care pot downloada Naruto Ultimate Ninja Storm 3 sau alte variante (2 sau 1) fara sa trebuiasca sa platesc sau sa-mi fac un cont?
de exemplu: Am intrat pe Xbox si imi spunea sa-mi fac cont, iar la celelalte site-uri nu era nimic de downloadat sau erau informatii despre...
Va rog frumos sa nu radeti de mine daca am gresit cu ceva pentru ca nu ma pricep...

Răspuns Câştigător
| oppyo a răspuns:

daca nu ti-ai modat xbox-ul trebuie sa-l cumperi(jocul original), asta in cazul in care nu e free.

| KonanYahiko explică (pentru oppyo):

Merci mult! Scuza-ma ca ti-am luat din timp cu intrebarea mea... happy

1 răspuns: