| AnnnaMarrria a întrebat:

Buna Tpu...in primul rand scuzati categoria! Dar la asta mi s-a parut ca se potriveste cel mai bine
Deci... ieri mi-am facut un chat si as vrea sa ma ajutati. daca stiti big grin sa il fac mai interesant..cum sunt unele chat-uri cu smiley roz mov etc. cu radio,am tot incercat sa pun radio dar nu imi merg frecventele, adica nu se aude straight face cine ma ajuta si pe mine?

1 răspuns:
| Sotaro324 a răspuns:

Eu te ajut pot sa-ti fac am stat pe chaturi din astea mult timp

Gen : Xat ala e cel mai bun

Dami msj daca vrei!