| Tunder22 a întrebat:

Buna TPU incerc sa imi fac un server de metin2 fara hamachi insa problema ca net-ul meu e prin modem si am inteles ca poti sa iti deschizi un server numai daca ai prin cablu.

Stie cineva ce trebuie sa fac ca sa il pot porni?

2 răspunsuri:
| FastMan a răspuns:

De pornit poti sa il pornesti.Dar nu se pot connecta playerii la server.Doar tu poti intra. Daca vrei te ajut eu sa iti faci p hamachi

| FastMan a răspuns:

Il pot porni eu dar inconvenientul este ca nu se pot connecta playerii la server.Doar tu te poti connecta.Dar daca vrei pot sa iti fac pe hamachi.cu securitate, anti gm-mode, etc. Daca chiar vrei baga id asta: zeus_andreus@yahoo.com