| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea este pentru cei care joaca stardoll. Cum pot sa dau broadcast pentru un club? Dau funda! :*:*

1 răspuns:
| Calyope a răspuns:

Pai in primul rand, te lochezi pe stardoll, iar sus acolo unde vezi Friends, in stanga este o casuta mica, dai pe ea, iti apare o chestie unde pui tu ce vrei sa scrii in mesaj si dupa dai Send, si o sa iti apara inca o chestielaughing Suite, Satrpalza, Album, Scenery, Club, si apesi pe casuta cu Club! Sper ca ti-am fost de folos happy