| GymmyCool a întrebat:

Buna TPU joc gta san andreas si am instalat un mod cu o masina dacia logan si cand intru in joc nu gasesc masina adica unde trebuie sa fie? Cum apare in joc? Funda + Vot

Răspuns Câştigător
| rem1x70 a răspuns:

Pai ai pus modul asta cu programul cleo. daca nu la-i pus cu programul asta inseamna ca nu iti va merge niciodata. daca la-i pus cu acest program si nu o gasesti poate ca masina este foarte rara si inlocuieste o masina care se gaseste doar intr-un loc nu si pe strada deci mai cauta daca l-ai pus cu proogramul asta... big grin