| Lydia2806 a întrebat:

Buna TPU.
Joc gta5 pe ps4 și sunt nelamurita (legat de o misiune).
Am avut misiunea in care l-am omorât pe Jay Norris (cu telefonul de a explodat), după ceva timp, am primit un telefon ciudat, in care zicea că știe că eu l-am omorât pe Jay Norris. Nu înțeleg ce trebuie sa fac mai departe. Mă puteți ajuta?

2 răspunsuri:
| Ivanov27 a răspuns:

Telefonul ciudat pe care l-ai primit a fost de la un tip care e hacker, si il poti alege sa faca din echipa ta intr-o urmatoare misiune. Nu e nicio problema face parte doar din farmecul jocului, nu trebuie sa faci nimic.