| HaS4 a întrebat:

Buna TPU joc si eu gta3 sub forma de modul GTA3. BUCURESTI si sunt la misiunea din map 2 de la K si ma duc la misiune nu imi arata nimic pe harta si trebuie sa iau o masnina eu mam uitati si pe youtube ce masina dar nu gasesc pentru ca ee mod si poate masina ee modificata cine are gta 3bucuresti sau la avut si joaca si a terminat misioneaa va rogg ajutati-ma si pe mien ce masina ee add la adita_adi_as misiunea este a 40=a

2 răspunsuri:
| 98Enigma a răspuns:

Misiunile de la K nu e neaparat sa la faci... fale pe restul si o sa vezi ca o sa-ti dispara K-ul

| HaS4 explică:

Mersi mult am rezolvat problema dar mai am una,.