| rateu a întrebat:

Buna TPU.Joc si eu Metin2Earth si nu stiu ce sa fac daca sa donez in metin sau nu.Va rog ajutati-ma Dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| AmXjKr a răspuns:

Dar eu zic ca nu merita sa dai bani pentru un joc. Mi-a mancat ogramada ani din viata asa renumitul Metin2 si Counter-Strike. Eu zic sa pui capat si sa iti continui viata pe studii. Eu am 10 pe linie si sunt premiant in clasa a 7 a. Am reusit sa ma las intr-un fel de aceste 'droguri'. Asta iti propun si tie, pentru ca, cand te-oi face mare si o sa vrei o masina, o casa nu o sa ai bani pentru a le achizitiona. "Daca vrei ceva in viata, trebuie sa platesti. Ca sa ai cu ce plati, trebuie sa inveti. Iar in functie de cat ai invatat, acel 'ceva' o sa fie mai valoros." Succes!

2 răspunsuri:
| Dragos12345890 a răspuns:

Sfatul meu e sa nu donezi, vrei o sa iti zic si de ce : Pai daca tu azi donezi si iti iei niste chestii si te crezii bun si alte alea maine daca se inchide tu cu ce mai ramai in mana? Cu... Eu iti sugerez sa nu donezi pe nici un joc care sti ca se poate inchide azi-poimaine. Daca vrei sa donezi iti recomand sa donezi macar in metin2 ro ca macar acolo sti ca nu se va inchide niciodata

| AmXjKr a răspuns:

Daca donezi, o sa ai un avantaj. O sa poti sa fii VIP, sau sa beneficiezi de reducere la iteme etc. Vizioneaza forumul si du-te la sectiunea donatii.