| Keilly a întrebat:

La LadyPopular sunt la nivelul 12, si ca sa trec mai departe trebuie sa cumpar costumul Kasandrei. Mi-am cumparat toate piesele costumului in afara de salul rosu (din prima imagine a misiunii) care se pune in talia. Am cautat peste tot dar nu il gasesc. Spuneti-mi va rog unde se afla( la ce categorie din mall adica fuste rochii accesorii si la ce pagina, rand)
Funda!

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Bună.
Încearcă aici, ai mai multe detalii despre joc.
http://help.xs-software.com/online/games/ladypopular/87/ro/game.html
Baftă!

1 răspuns:
| LifeFail a răspuns:

Mersi pentru apreciere, Ioana!
Baftă şi numai bine!