| b342 a întrebat:

TPU.
La Sims 3, cand am mutat un sim in casa, dar nu`mi place cum arata, cum fac sa il scot? adica, ca la sims 2.Sa`mi apara sa-l pot muta intr-o alta casa. Daca ma intelegeti.big grin
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| BabyDollRalukks a răspuns:

Daca in casa in care tu ti-ai mutat sim-ul exista un telefon,da-i click pe el si scrie undeva MOVE. Dai click acolo si iti apare o chestie. Undeva in stanga jos(sau dreapta,nu mai tin bine minte...thinking) scrie MOVE TO HOUSE sau EMPTY LOT,si alege ce vrei. Adica ori iti muti sim-ul intr-o alta casa, ori ii alegi un teren gol si ii construiesti tu o casa. In cazul in care nu stiai, inainte de a se muta, da-i ctrl shift c si scrie codul MOTHERLODE care iti da un plus de simoleoni de 50.000 §. Poti accesa codul de mai multe ori. Si astfel, ii poti cumpara ce casa dorestiwinking. Daca vrei sa iei case tari cu obiecte noi, scrie pe google thesims3.com(site-ul oficial al jocului) si da-i unde scrie EXCHANGE. Mai intai trebuie sa iti faci contwinking Sper ca ti-am fost de folos! Vreo neclaritate -> -> -> Mesaj pe privat pentru a te ajuta mai multwinking Succes!; X