| ChildOfDark a întrebat:

M-am jucat Serious Sam, toate seriile si mi-a placut foarte tare. As vrea sa imi oferiti alte jocuri de genul.
Am 1 GB Ram.
Windows 7 Ultimate
32x bit
Procesor:Intel Celeron CPU E3200 2,4 GHZ 2 cpu
Am jucat si Halo, puteti sa imi oferiti si jocuri de genu' ala, sa fie shootere.
FUNDA.

Răspuns Câştigător
| AnimatedSignature a răspuns:

Ce spui de Doom? (toate seriile)

| ChildOfDark explică (pentru AnimatedSignature):

O sa il incerc, daca imi place, o sa iti dau funda, pana atunci mai astept raspunsuri.

2 răspunsuri:
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Halo 2? eu il jucam pe 512 mb la ram pe low, tie ti-ar trebui sa iti mearga pe normal-high(plus ca eu aveam pentium 4 3. 0ghz, deci nu am nici un dubiu)