| RazvanelStefanel a întrebat:

Buna TPU ma joc metin2 hammer si sunt sura omor alti dintr-o lovitura pentru ca am mod da aia mai slabi da cum fac sa omor pe oricine dintr-o lovitura ca vad niste sura in oras care fac prapad dintr-o tornada sau lovitura degetului cum pot face si eu asa si ei nu mor usor mor greu si eu mor foarte repede ce bonusuri trebuie sa am? sau cine imi face itm

2 răspunsuri:
| Anonymous744 a răspuns:

Trebuie sa intri pe site-ul oficial si sa iti cumperi arme modate.
Aia mor greu si omor dintr-o lovitura fiindca au arme si armuri modate.
Funda plizz

| RazvanelStefanel explică (pentru Anonymous744):

Iti dau daca imi dai un otel de sura si iti dau 2 sai modate si o armura modata