| Detox114 a întrebat:

Ma joc Metin2ro si de ceva timp am o problema cu sarcina de vanatoare. De fiecare data cand o completez, trebuie sa fac din nou aceeasi sarcina. Daca intre timp cresc un lvl, dupa ce am terminat sarcina de la nivelul anterior, trebuie sa o fac pe aceasta. Culmea e ca dupa ce o termin, iarasi se repeta.Nu stiu ce sa fac! Ajutor!

1 răspuns:
| Devilgrim a răspuns:

E bug la misiune... Ai putea spune pe forum, poate ai noroc și se rezolvă repede.